داستان ما

ارائه دهنده خدمات
AutoAchar

وقتی ماشینم نیاز به تعمیرات داشته باشه، به کی می تونم اعتماد کنم؟

داستان اتوآچار از اونجا شروع می‌شه که خودروهای ما نیاز به مراقیت و نگهداری داره و بروز مشکل برای خودرو برابر با بروز مشکل برای صاحب خودرو هست.

AutoAchar ─

کی از دست مشکلات ماشین راحت می شم؟

خدمات دوره‌ای منظم خودرو هم باعث میشه عمر خودرو بیشتر و هم باعث کاهش میزان مصرف بنزین خودرو رو می‌شه و از همه مهم‌تر اینکه احتمال خرابی خودرو رو به شدت پایین میاره و هزینه‌های زیاد تعمیرات رو کم می‌کنه.

 از طرف دیگه خدا نکنه که مشکل خاصی برای ماشین‌مون پیش اومده باشه! یا ماشین ما رو توی راه گذاشته باشه، که در اون صورت تازه داستان پر غصه‌ای شروع شده، از داستان رسوندن ماشین تا نزدیک‌ترین مرکز تعمیرگاهی تا تعمیر و تعویض قطعات خودرو، همه از ما انرژی زیادی می‌بره.

همه این اتفاقات زمانی استرس کمتری برای ما ایجاد می‌کنه که ما یه دوست تعمیرکار داشته باشیم، یه دوست صافکار، به علاوه یه دوست آپارات و کلی دوست دیگه که واسه هر کدوم از خدمات خودرویی پیش اون‌ها بریم و با خیال راحت بهشون اعتماد کنیم و ماشین رو بهشون بسپاریم.

 فقط کافیه مشکل ماشینت رو به ما بگی

درخواست تعمیر یا سرویس دوره ای ماشینت رو به ما ارسال می کنی.

ماشینت رو با خیالت راحت به ما بسپاری

هر زمان برات مناسب بود، ماشینت رو به نزدیک ترین همکار ما می رسونی، اگه هم نمی تونستی ما میایم پیشت.

در کمترین زمان ماشینت رو سالم تحویل بگیری

در کمترین زمان، با بهترین کار قیمت، ماشینت رو در سالمترین حالت تحویل می گیری.

درباره لاستیک
AutoAchar ─

دوستای واقعی تو سختیا کنار دوستاشون هستن

 این می‌شه داستان اتوآچار، یه دوست تعمیرکار که همه خدمات خودرویی رو یک جا داره، به علاوه اینکه همیشه حواسش به ماشین شما هست و سرویس‌های دوره‌ای رو به شما یادآوری می‌کنه و دیگه خیالتون از کیفیت قطعات و خدمات خودرویی راحته، همه خدمات اتوآچار با ضمانت انجام می‌شه و ما با تمام توان در تلاشیم که حق دوستی رو با ارائه بهترین خدمات ادا کنیم.

دوستی با شما برای ما باعث افتخاره

AutoAchar ─

هوای ماشینتون رو داشته باشید!

خدمات لاستیک- عکس1
AutoAchar

با خیال راحت به توانایی های دوستت تکیه کن

0 +

سال سابقه فعالیت

0 +

تعمیرکار متخصص

0 +

خدمت ارائه شده

تماس با ما
زمان پاسخگویی

پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته انجام می گیرد، و ارائه‏ ی خدمات حضوری در ساعات ۸ صبح تا ۸ شب امکان پذیر است

‫0/5 ‫(0 نظر)