تعمیر گیربکس اتوماتیک و سی وی تی در تمام مناطق تهران

تعمیر گیربکس اتوماتیک

فهرست محتوا

اگر خودروی شما گیربکس اتومات داره ممکنه با علائمی مواجه بشید که نشون میده گیربکس مشکل پیدا کرده. علائمی مثل تقه زدن یا عوض نشدن دنده. اما برای تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران نگران نباشید، «اتو اچار» اینجاست!

تجربه نشون داده خرابی در سیستم انتقال قدرت خودرو یا همون گیربکس به مرور اتفاق میفته، پس اگر نشونه‌ای دیدید باید سریعا به فکر تعمیرش باشید.

 

همون طور که می‌دونید تعمیر گیربکس اتوماتیک به دلیل سیستم پیچیده‌تری که داره با گیربکس دستی فرق داره و کسی باید این کار رو انجام بده که در این زمینه تخصص داره، در غیر این صورت ممکنه آسیب جدی به ماشین شما وارد بشه.

علائم خرابی گیربکس اتومات

  • نشت روغن گیربکس
  • عدم تعویض دنده
  • لغزش گیربکس
  • شنیدن صدای زوزه مانند از گیربکس
  • گاز هرز خوردن
  • تقه زدن
  • تقه خوردن موقع تعویض دنده

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

یکی از نکاتی که باید مد نظر داشته باشید، دمای گیربکس اتوماته. اگر دمای گیربکس اتوماتیک بالا بره، باعث میشه گیربکس ماشین خراب بشه. یکی از راه‌های جلوگیری از این موضوع استفاده از روغن مناسب و خدمت تعویض روغن گیربکس در تهران هست که اتو آچار ارائه میده.

همچنین از اونجایی که قطعات گیربکس اتومات بهم پیوسته هستن، اگر یکی از قطعات خراب بشه، قطعات دیگه رو هم خراب میکنه و هزینه تعمیر رو خیلی بالا میبره. پس اگه نشونه‌ای از اختلال در عملکرد گیربکس دیدین، بهتره به یه متخصص مراجعه کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

تعیین هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران و به طور کل در ایران با توجه به تورم به طور دقیق ممکن نیست. البته این هزینه به میزان خرابی گیربکس و نوع ماشین هم بستگی داره.

اما به طور کلی هزینه اون بیشتر از هزینه تعمیر گیربکس دستیه. علاوه براین هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در خودروهای داخلی و خارجی هم با هم متفاوته.

برای تعمیر گیربکس CVT و اتوماتیک در تهران باید به جایی مراجعه کنید که مطمئن باشید کارشناس‌های اونجا تخصص لازم برای تعمیر این بخش پیچیده از خودرو رو دارن و می‌تونن به شما کمک کنن.

برای پیدا کردن همچین جایی نیاز نیست زیاد بگردید؛ اتوآچار شما رو به بهترین و نزدیک‌ترین مرکز تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک وصل می‌کنه. کافیه درخواستت رو ثبت کنی.

اتوآچار دوست تعمیرکار من

ثبت درخواست خدمات تعمیرگاهی

دیگه نباید نگران خدمات خودروت باشی، با خیال راحت درخواستت رو ثبت کن و منتظر تماس ما باش.

اتوآچار دوست تعمیرکار من

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارائه دهنده خدمات

درخواست خدمات تعمیرگاهی