مرکز تعمیر ترمز در تهران (بوستر، ABS، لنت و …)

تعمیر ترمز در تهران

فهرست محتوا

بریدن ترمز یکی از بدترین کابوس‌هایی هستش که می‌تونیم ببینیم. این اتفاق توی خواب‌های ما خیلی ترسناکه چه برسه به این که توی واقعیت این اتفاق بیافته. البته احتمال رخ دادن این اتفاق کمه چرا که ترمزها معمولاً قبل از این که به این مرحله برسن، به ما یه سری اخطار میدن. اگه نیاز به تعمیر ترمز در تهران دارید، امروز همراه ما در «اتوآچار» باشید.

سیستم ترمز ماشین

ترمز ماشین‌ها از اجزای مختلفی تشکیل شدن که در طول زمان و استفاده زیاد ممکنه خراب بشن یا آسیب ببینن یا کلاً عمرشون تموم بشه. به همین دلیل، همه ما بالاخره یه زمانی ممکنه به تعویض پد ترمز، دیسک‌های ترمز، لنت ترمز و مشکلات دیگه‌ای که مربوط به ترمزها میشن نیاز پیدا کنیم.

لازم نیست که ما از اهمیت چک کردن مستمر ترمزها و قطعات مربوط به اونا واستون بگیم چون حتماً خودتون می‌دونید که خراب شدن اونا به واسطه سهل‌انگاری ما می‌تونه چه خطراتی رو به دنبال داشته باشه!

علائم خرابی ترمز خودرو

علائم خرابی ترمز خودرو شامل این موارد میشن (+):

  • صدای تیز ترمزها: صدای تیز و جیغ‌مانند ترمزها همیشه یکی از رایج‌ترین اخطارهای ممکن برای خرابی اونا هستن. این صدا از همون اول خیلی تیز نیست و کم کم با بی‌توجهی شما بدتر و بدتر میشه. به همین دلیل بهتره که به محض شنیدنش، ماشین رو به یه متخصص نشون بدید.
  • ترمز سایشی: یکی از رایج‌ترین علائم خرابی ترمزها، سایشی بودن اوناس. وقتی که پدال ترمز رو فشار میدید، باید یه صدای خیلی نرم و آرام بشنوید که نشون میده ترمزها سالم هستن. هرگونه صدای سایشی میتونه نشون دهنده این باشه که لنت‌ها یا دیسک‌های ترمز یا هر دو باید تعویض بشن. قبلا درباره بهترین زمان تعویض لنت ترمز مفصل صحبت کردیم که پیشنهاد می‌کنیم بخونید.
  • ترمز لرزشی: لرزیدن خودرو یا پدال ترمز به هنگام فشردن اون، می‌تونه نشون دهنده این باشه دیسک ترمز شما تموم شده یا گرد و خاک زیادی روی سطح اونا نشسته. بنابراین باید حتماً به متخصص مراجعه کنید.

 

تعمیر ترمز ماشین

انواع خدمات تعمیر ترمز ماشین

همون‌طور که گفتیم خرابی ترمز خودرو می‌تونه دلایل متفاوتی داشته باشه و به همین دلیله که مراکز تعمیر ترمز معمولاً خدمات مختلفی مانند این موارد رو به مشتریان ارائه میدن:

  • تعویض لنت‌ها: لنت‌های ترمزها پس از مدتی استفاده به اتمام می‌رسن و بنابراین باید اونا رو قبل از این اتفاق تعویض کنید. برای دریافت خدمات تعویض لنت ترمز در تهران کلیک کنید.
  • تعویض دیسک ترمز: دیسک‌های ترمز ممکنه آسیب ببینن و در این صورت باعث سفتی ترمزها شده و باید تعویض بشن.
  • تعویض روغن ترمز: روغن ترمز در بازه‌های معین باید تعویض بشه تا مشکلی برای ترمزها پیش نیاد و بتونید به نرمی و راحتی ازشون استفاده کنید. برای دریافت خدمات تعویض روغن ترمز در تهران کلیک کنید.
  • بررسی سیستم ترمز: مراکز تعمیر ترمز می‌تونن کل سیستم ترمز ماشین رو بررسی کرده و هرگونه نشونه‌ای از پوسیدگی، نشتی یا مشکلات دیگه رو شناسایی کنن.
  • تنظیم سیستم ترمز: ممکنه تعامل سیستم ترمز با پدال‌ها دچار مشکل بشه و مراکز تعمیر ترمز می‌تونن این ارتباط رو به حالت صحیح برگردانده و احساس فشار دادن خوبی رو به هنگام ترمز گرفتن به شما بدن.

 

تعمیر ترمز در تهران

یکی از مهم‌ترین عوامل در امنیت رانندگی، اطمینان از عملکرد درست ترمزهای ماشینه. بنابراین همیشه باید تو بحث نگه‌داری و تعمیر اونا سریعاً اقدام کنید و به تعمیرگاه معتبر مراجعه کنید.

استفاده از روغن ترمز باکیفیت عمر ترمزهای شما رو بیشتر میکنه و حتی در آینده هم، هزینه اونا رو برای شما کاهش میده. ما اینجاییم که در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین مرکز تعمیر ترمز در تهران رو به شما معرفی کنیم. کافیه که درخواستتون رو ثبت کنید تا در عرض چند دقیقه، بهترین و نزدیک‌ترین مرکز تعمیر ترمز در تهران رو بر اساس لوکیشن و مدل ماشین شما بهتون معرفی کنیم!

 

اتوآچار دوست تعمیرکار من

ثبت درخواست خدمات تعمیرگاهی

دیگه نباید نگران خدمات خودروت باشی، با خیال راحت درخواستت رو ثبت کن و منتظر تماس ما باش.

اتوآچار دوست تعمیرکار من

 

سوالات متداول

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارائه دهنده خدمات

درخواست خدمات تعمیرگاهی