خدمات لیسه گیری خودرو در تهران (ترمیم بدنه و رفع خط و خش)

لیسه گیری خودرو در تهران

فهرست محتوا

ممکنه خودروی شما در اثر تصادف دچار خط و خش بشه و لازم باشه اون رو ترمیم کنید. لیسه گیری یکی از روش‌های رفع خراشه که نسبت به پولیش لایه‌های عمیق‌تری رو ترمیم می‌کنه. اگه دنبال بهترین مرکز لیسه گیری خودرو در تهران هستی، لازم نیست راه دور بری، کافیه درخواستت رو در اتوآچار ثبت کنی!

جالبه بدونید که بدنه خودرو از سه لایه فلز تشکیل شده که برای ترمیم خراش‌های سطحی از پولیش استفاده می‌کنن و برای از بین بردن خراش‌های عمیق‌تر که به لایه‌های دوم و سوم نفوذ کردن از لیسه گیری استفاده میشه.

مراحل لیسه گیری خودرو

همونطور که در مراحل صافکاری خودرو گفتیم، لیسه گیری از چند مرحله تشکیل شده که عبارتند از:

  • تمیز کردن و شست‌وشوی بدنه ماشین
  • بررسی و تشخیص میزان عمق خط و خراش
  • بتونه کاری قسمت آسیب دیده
  • لیسه گیری به وسیله قلم و ابزارهای مخصوص

مزایای لیسه گیری خودرو

  • باعث حفظ ارزش خودرو میشه
  • بعد از لیسه گیری جلوه ظاهری خودرو بهتر میشه
  • از ریختن رنگ خودرو در قسمت آسیب دیده جلوگیری میشه
  • از زنگ زدگی بدنه خودرو جلوگیری میشه

قیمت لیسه گیری خودرو در تهران

آیا لیسه گیری ماشین باعث افت قیمت خودرو میشه؟

اگه لیسه گیری (Car Polishing) فقط با رنگ خشک و برای رفع خراشیدگی‌های جزئی باشه، تاثیری روی افت قیمت نداره؛ ولی اگر خط و خش ایجاد شده عمیق باشه، لیسه گیری باعث افت قیمت خودرو میشه.

نکته مهم اینه که اگه از رنگ اصلی و بِیس برای لیسه گیری خودرو استفاده بشه و کار هم توسط یه متخصص انجام بشه، افت قیمتی اتفاق نمیفته.

آیا لیسه گیری جز رنگ حساب میشه؟

 

اگه عمق خراش به اندازه‌ای باشه که بشه بدون بتونه کاری اون رو انجام داد و فقط با خش گیری روی بدنه خودرو رفع بشه، لیسه گیری جز رنگ حساب نمیشه.

 

هزینه لیسه گیری خودرو در تهران چقدره؟

عوامل زیادی روی قیمت لیسه گیری خودرو اثر می‌ذارن؛ از جمله مدل و رنگ ماشین، عمق و شدت خراش ایجاد شده، نوع و کیفیت شوینده استفاده شده و نوع مواد به کار رفته موقع پولیش. در نتیجه تعیین قیمت دقیق لیسه گیری قبل از بررسی ممکن نیست.

لیسه گیری یا لیسه کشی یکی از روش‌های مهم و کاربردی برای رفع خراشیدگی‌ها در لایه دوم و سوم بدنه ماشینه. اگه این کار حرفه‌ای صورت بگیره، میشه از ریختن رنگ بدنه و افت قیمت ماشین جلوگیری کرد و برعکس، اگه یه متخصص اون رو انجام نده، هم ظاهر ماشین و هم قیمتش افت میکنه.

اگر بدنه ماشینت دچار خراشیدگی شده و دنبال یه تعمیرگاه حرفه‌ای و متخصص برای ترمیم اون می‌گردی، اتوآچار در عرض چند دقیقه مراکز حرفه‌ای لیسه گیری خودرو در تهران رو بر اساس لوکیشن و مدل ماشینت بهت معرفی می‌کنه! کافیه درخواستت رو در اتوآچار ثبت کنی.

 

اتوآچار دوست تعمیرکار من

ثبت درخواست خدمات تعمیرگاهی

دیگه نباید نگران خدمات خودروت باشی، با خیال راحت درخواستت رو ثبت کن و منتظر تماس ما باش.

اتوآچار دوست تعمیرکار من

 

سوالات متداول

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارائه دهنده خدمات

درخواست خدمات تعمیرگاهی