بهترین مرکز خدمات صافکاری در شرق تهران از نگاه مردم

راهنمای کامل صافکاری در شرق تهران

فهرست محتوا

از وقتی گواهی نامه می‌گیرید و شروع به رانندگی می‌کنید، این احتمال وجود داره که ماشینتون به جایی برخورد کنه و به صافکاری نیاز داشته باشه. در واقع صافکاری خودرو یه بخش اجتناب ناپذیر از خدمات تعمیرگاهی ماشینه که لازمه برای انجامش به یه صافکار ماهر و کاربلد مراجعه کنید. اگر دنبال یه صافکاری در شرق تهران هستید، تا انتهای این مطلب از «اتوآچار» همراه ما باشید.

چه زمانی باید به صافکاری مراجعه کنیم؟

وقتی که ماشین به جایی برخورد کنه و بدنه اون دچار آسیب بشه، برای اینکه به حالت اول برگرده باید از صافکاری استفاده کرد. اینکه آسیب وارد شده برآمدگی باشه یا فرورفتگی فرقی نداره، صافکار بر اساس مهارت و تجربه، نوع صافکاری رو انتخاب می‌کنه و ماشین رو به حالت قبل برمی‌گردونه.

بهترین روش صافکاری چه روشیه؟

روش‌های صافکاری به دو نوع با رنگ و بدون رنگ تقسیم میشن که درباره تفاوت صافکاری با رنگ و بدون رنگ قبل صحبت کردیم. بهترین روش صافکاری هم بر اساس نوع آسیبی که به بدنه خودرو وارد شده انتخاب می‌شه. اگه شدت آسیب دیدگی کم باشه و رنگ بدنه نریخته باشه، میشه با روش‌های مدرن مثل صافکاری pdr که یه روش بدون رنگه، بدنه رو به حالت قبل برگردوند.

اگر شدت آسیب به بدنه زیاد باشه، صافکار مجبوره از روش صافکاری با رنگ استفاده کنه. انتخاب هر کدوم از روش‌های صافکاری به تصمیم صافکار و مهارتش بستگی داره.

صافکاری در شرق تهران

هزینه صافکاری در شرق تهران چقدره؟

هزینه صافکاری در شرق تهران و به طور کل هزینه صافکاری به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله (+):

  • شدت آسیبی که به ماشین وارد شده
  • مدل ماشین
  • نوع صافکاری‌ای که انجام میشه
  • ابزار و وسایلی که استفاده میشه
  • میزان تجربه و تخصص صافکار
  • نیاز یا عدم نیاز به خرید قطعه

 

اگر شدت آسیب به قدری باشه که لازم باشه از روش صافکاری در تهران استفاده بشه، هزینه صافکاری بیشتره چون صافکار باید از رنگ و بتونه استفاده کنه که هزینه زیادی داره. با این حال هزینه نهایی صافکاری تحت تاثیر عواملیه که بهشون اشاره کردیم.

صافکاری در شرق تهران

مراجعه به صافکاری برای ترمیم بدنه خودرو یه اتفاق اجتناب ناپذیر در رانندگیه. نکته مهمی که باید بهش توجه داشته باشید اینه که به یه صافکار ماهر مراجعه کنید تا بر اساس آسیب وارده، بهترین نوع صافکاری رو انتخاب کنه.

اگر دنبال یه مرکز صافکاری در شرق تهران می‌گردید و نمی‌دونید به کجا مراجعه کنید، کافیه به ما اعتماد کنید. ما در اتوآچار، بهترین و نزدیک‌ترین مرکز صافکاری به لوکیشن شما رو بهتون معرفی کنیم، پس عجله کنید!

 

اتوآچار دوست تعمیرکار من

ثبت درخواست خدمات تعمیرگاهی

دیگه نباید نگران خدمات خودروت باشی، با خیال راحت درخواستت رو ثبت کن و منتظر تماس ما باش.

اتوآچار دوست تعمیرکار من

 

سوالات متداول

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارائه دهنده خدمات

درخواست خدمات تعمیرگاهی